Volné pracovní místo  Procesní inženýr s AJ - výrobní společnost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro významnou zahraniční společnost na Žďársku obsazujeme pozici Procesní inženýr.<br/>
<br/>Máte praxi a zkušenosti a hledáte novou výzvu se zajímavým finančním ohodnocením? Pak reagujte na tuto pozici!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Optimalizace výrobních procesů, strojů a nástrojů</li>
<li> realizace nových návrhů strojů ve výrobě ve spolupráci s dalšími odděleními</li>
<li> zajištění přípravy výrobní dokumentace</li>
<li> zavádění nových výrobků do výroby ve spolupráci s vývojovými inženýry</li>
<li> zkrácování času dodání výrobku zákazníkovi nebo snížení nákladů</li>
<li> aktivní spolupráce na projektech</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického směru</li>
<li> zkušenost na obdobné pozici podmínkou</li>
<li> AJ - komunikativně podmínkou</li>
<li> spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, schopnost učit se</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme:<ul>
<li> platové ohodnocení dle praxe a zkušeností (30 - 40 000 Kč/měs - dle praxe a zkušeností)</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost závodního stravování</li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
<li> další zaměstnanecké benefity</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".