Volné pracovní místo  Procesní inženýr

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Procesní inženýr

Pracovní náplň

podpora procesu zavedení nového výrobku
podpora procesu změnového řízení
tvorba návodek
měření výrobních časů
podpora změn layoutů
podpora na zvyšování efektivity, produktivity a kvality výroby

Požadujeme

Požadujeme

odborné vzdělání ve strojírenství – min. sš.
praxe ve strojírenství
znalost čtení strojírenských výkresů
znalost metod pro konvenční měření
uživatelská znalost MS Office
schopnost analyzovat příčiny vzniku neshodných výrobků a definovat opatření k zamezení vzniku neshodných výrobků
preciznost, důslednost a aktivní přístup
samostatné jednání v oblasti zajištění shody výrobku se zákaznickým zadáním
znalost nedestruktivních a vizuálních zkoušek svarů - výhodou
znalost IS BAAN - výhodou
znalost AJ nebo NJ – výhodou
znalost metod PPAP, FMEA, 5 Why, 8D report, kaizen – výhodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář, značka 19182

Nabízíme

Nabízíme

odpovídající platové ohodnocení
stabilní zaměstnání u tradiční české společnosti
pracovní dobu 37,5 hod. týdně
příspěvek na zaměstnanecké stravování ve výši 75%
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní pojištění a další benefity