Volné pracovní místo  Procesní technik kvality - pružná prac. doba- jazykové kurzy- pracovní vybavení od společnosti

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Chcete být klíčovou osobou v inovativním týmu a podílet se na implementaci nových projektů a produktů? Přicházíme s výzvou pro technické nadšence, kteří chtějí zlepšovat výrobní procesy, hledat úspory a zajistit špičkovou kvalitu!

Co vás čeká:

  • Spolupráce na implementaci nových projektů dle zásad APD (APQP), kde váš příspěvek bude klíčový.
  • Aktivní role ve zlepšování výrobních procesů na základě vašich nápadů a hledání potenciálních úspor.
  • Vyhodnocování testů a řešení chybovosti svěřených procesů.
  • Tvorba dokumentace a sestavování reportů, které odrážejí váš pečlivý přístup.
  • Dynamická komunikace se zákazníky/dodavateli v oblasti reklamací, vzorkování a dalších významných aspektů.
  • Zajištění dodržování norem ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001, kdy kvalita bude vaše poslání.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Minimálně SŠ/SOU vzdělání (technického směru).
  • Minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici.
  • Znalost základních technik kvality, MSA, statistických metod, 8D Report, PPAP…
  • Znalost systémů ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001.
  • Práce s PC – MS Office.
  • Zkušenost s lisováním plastů na vstřikolisech je výhodou.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Příjemné pracovní prostředí a moderní IT vybavení.
  • Pružnou pracovní dobu pro optimální work-life balance.
  • Příspěvek na dojíždění, protože váš čas má cenu.
  • Kurzy anglického jazyka a další možnosti v oblasti osobního a profesního rozvoje.
  • Příspěvek na sportovní aktivity pro udržení fyzické kondice.
  • Možnost financovaného dalšího vzdělávání a rozvoje dovedností.
  • 25 dní dovolené.
  • Odměny za návrhy za vylepšení výrobních procesů.

Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který nespočívá v pouhém plnění standardů, ale v jejich překračování! Vaše vášeň pro kvalitu a procesy je v naší společnosti na prvním místě.

Máte zájem o nabídku Procesní technik kvality - pružná prac. doba- jazykové kurzy- pracovní vybavení od společnosti?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin 2 Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Procesní technik kvality - pružná prac. doba- jazykové kurzy- pracovní vybavení od společnosti

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.