Volné pracovní místo  Procesního inženýra

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta na Mostecku hledáme člověka na pozici: Procesního inženýra

Náplň práce:
Pomáhat při definování výrobního procesu nové výroby
Připravovat a aktualizovat QMS dokumentaci
Podílet se na optimalizaci výrobního procesu
Podílet se na minimalizaci zmetků, navrhování zajištění a odstranění příčin interních a externích zmetků
Koordinovat činnosti připravené pro účely neustálého zlepšování

Požadujeme

VŠ nebo SŠ vzdělání strojírenského nebo slévárenského směru
Praxe z automobilového nebo slévárenského průmyslu
Znalost čtení výkresů
Metalurgie (Al slitin) výhodou
Znalost anglického jazyka podmínkou, německý jazyk výhodou
Uživatelská znalost MS Office, AutoCad LT
Znalost nástrojů štíhlé výroby
Komunikativnost, flexibilita

Nabízíme

Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
Možnost jazykových a odborných kurzů
Zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".