Volné pracovní místo  Process Engineer - automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro velmi silnou nadnárodní výrobní společnost hledáme zkušeného kandidáta na pozici<br/>PROCESNÍ INŽENÝR.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zavádění nových projektů do výroby+ příprava a správa projektu</li>
<li> Tvorba a aktualizace výrobní dokumentace</li>
<li>Implementace metod štíhlé výroby - zlepšování výrobních procesů</li>
<li> Tvorba technologických postupů</li>
<li>Řešení výrobních problémů</li>
<li> Tvorba analýz</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Technické SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> Praxe v procesním inženýrství (assembly, lisování plastů výhoda )</li>
<li> Velmi dobrá znalost technické dokumentace</li>
<li> Aktvní znalost AJ (častá komunikace)</li>
<li> Znalost NJ výhodou </li>
<li> Základní znalost AutoCAD 2D softwaru</li>
<li> Uživatelská znalost práce na PC</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Příjemný kolektiv a pracovní prostředí </li>
<li> Zázemí silné mezinárodní společnosti se silným jménem na trhu</li>
<li> Motivující finanční ohodnocení </li>
<li> Výkonostní bonusy, 13.plat a další příspěvky</li>
<li> Týden dovolené navíc</li>
<li> Podpora jazykového vzdělávání</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".