Volné pracovní místo  PROCESS ENGINEERING MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-212007. Pro zahraniční výrobní společnost v oblasti automotive a se sídlem v Ostravě hledáme kandidáta na pozici PROCESS ENGINEERING MANAGER.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> řízení a kontrola procesů za účelem optimalizace výroby </li>
<li> zodpovědnost za výsledky v oblasti PI (PFMEA, 8D, 5S, TPM, control plan)</li>
<li> podpora obchodní vztahů a rozvíjení vztahů s klíčovými dodavateli </li>
<li> úzká spolupráce s obchodním oddělením a projektovým manažerem </li>
<li> zavádění nových výrobních procesů a strategických cílů </li>
<li> zodpovědnost za continuous improvement </li>
<li> vedení klíčových projektů </li>
<li> nábory, KPI, stabilizace týmu</li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Ostrava

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> praxe alespoň 3 roky na obdobné, manažerské pozici</li>
<li> zkušenosti s oblasti Lean Manufacturing a procesním inženýrstvím</li>
<li> znalost APQP, FMEA, statistické metody, ISO TS16949</li>
<li> znalosti v oblasti BOZP</li>
<li> zkušenosti z automotive </li>
<li> anglický jazyk na úrovni minimálně B2 a lepší. Pro denní komunikaci.</li>
<li> dynamická osobnost</li>
<li> otevřenost pracovat v mezinárodním týmu</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> manažerské prémie navázány na výkon</li>
<li> nadstandardní ohodnocení</li>
<li> veškeré běžné benefity jsou samozřejmostí</li>
<li> příjemný kolektiv skvělých lidí</li>
<li> pracoviště Ostrava</li>
</ul>