Volné pracovní místo Prodavač motorkářského vybavení

aktivní
AGENTURA FALA s.r.o.

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Místo pracoviště
Praha západ
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, významnou českou společnost ,,Popron – projekt Bike-in", hledáme vhodné kandidáty na pozici: Prodavač motorkářského vybavení

Náplň práce:

  • maloobchodní prodej motorkářského vybavení

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • vhodné pro absolventy s praxí
  • zkušenosti s prodejem
  • kladný vztah k motorkám a motorkářům
  • vysoké pracovní nasazení
  • spolehlivost, důslednost, flexibilitu
  • uživatelskou znalost práce s PC

Nabízíme

  • zaměstnání v atraktivním motorkářském prostředí
  • zaměstnanecké benefity a bonusy
  • motivující platové ohodnocení

Plat: fix + bonus z prodeje
Nástup: ihned
Lokalita: Rudná u Prahy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.