Volné pracovní místo  Prodejce osobních a užitkových vozidel Renault

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

  • aktivní oslovení a následná péče o příchozího potenciálního klienta (zjištění důvodu návštěvy a potřeb klienta, následná prezentace modelů, učinění konkrétní nabídky automobilu)
  • na základě dohody s nadřízeným akvizice (kontaktování klienta prostřednictvím telefonu, emailu, dále osobní schůzky na pracovišti, ve firmách, případně i u soukromých osob)
  • postupné vytváření si vlastního portfolia klientů
  • tvorba cenových nabídek, návrhu financování, pojištění, nabídky příslušenství
  • prodej vozu od začátku do konce
  • kontrola a zajištění perfektního stavu vystavovaných i předávaných vozů
  • péče o stávající klientelu (zjišťování potřeb, dotazy na spokojenost, případně obměna vozidla)
  • aktivní účast na každoměsíčním vytváření lepších podmínek prodeje, dále na marketingových aktivitách pro podporu prodeje vozů soukromým osobám i firemním klientům (pravidelné schůzky obchodního týmu – nápady, návrhy, připomínky ze strany prodejců i vedoucího prodeje týkající se dosažení stanoveného prodejního plánu)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • práci s PC (MS Word, MS Excel, internet, výhodou PowerPoint pro tvorbu vlastních prezentací),
  • min. 1 rok praxe na pozici prodejce vozů,
  • orientaci na trhu automobilového průmyslu,
  • vztah k obchodní činnosti,
  • vynikající slovní i písemný projev,
  • perfektní komunikaci s lidmi,
  • uctivý a férový přístup ke klientovi, zaměstnavateli i kolektivu,
  • časovou flexibilitu, loajalitu, poctivost,
  • proaktivní a samostatný přístup k práci,
  • ochotu a zájem učit se nové věci.

Nabízíme

  • stabilní zázemí tradiční firmy fungující na poli automobilového průmyslu přes 20 let,
  • zajímavou náplň práce,
  • vynikající finanční ohodnocení (fixní plat + procenta za plnění stanoveného prodejního cíle) + další benefity,
  • přátelský a stabilní kolektiv,
  • moderní, krásné a čisté pracovní prostředí,
  • férový přístup zaměstnavatele,
  • technické vybavení potřebné k prodeji (telefon, počítač, v případě osobních návštěv u klienta k dispozici firemní vůz),
  • setkávání s novými lidmi,
  • možnost profesního růstu.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je AUTOAVANT DRUŽSTVO, autorizovaný prodejce a servis vozů Renault a Dacia.
Místo práce: Praha 8

Termín nástupu: dle dohody

Zaujala Vás vypsaná pozice a máte pocit, že byste právě Vy mohl/mohla být posilou našeho týmu? Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Životopisy zasílejte volbou "odpovědět".
Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 7. 4. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.