Volné pracovní místo  Prodejce partnerské prodejny pro telefonního operátora

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici Prodejce partnerské prodejny. Pokud jste nadšenci do mobilních telefonů, aplikací a nových technologií, je tato pozice vhodná právě pro Vás. Pokud máte obchodního ducha a chcete být odměňováni za to, co firmě přinesete, neváhejte!
Místo výkonu práce: centrum Brna
Náplň práce:
Po intenzivním úvodním zaškolení a seznámení se s produkty a službami budete mít zodpovědnost za:

  • Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou produktů a služeb a jejich následný prodej
  • Dosahování stanovených cílů v množství prodaných služeb
  • Poskytování informací ohledně nabídky produktů a služeb, zjišťování potřeb a přání zákazníků a hledání nejvhodnějších řešení pro zákazníky
  • Přijímání a vyřizování reklamací
  • Administrativu, starost o chod prodejny
  • A samozřejmě reprezentaci naší značky

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu výhodou
  • Orientace v oblasti telekomunikací, nabídce mobilních telefonů, mobilních novinkách a aplikacích
  • Pro-aktivitu, nadšení, zaměření na výsledek
  • Příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Uživatelská schopnost práce s PC (Microsoft Office)
  • Znalost komunikativní AJ a ostatních jazyků výhodou

Nabízíme

  • Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
  • Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst
  • Motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
  • Příjemné pracovní prostředí a bezva kolektiv prodejny
  • HPP - dlouhodobá spolupráce

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV
Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.