Volné pracovní místo  PRODEJCE - ref. č. 223

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, pobočku německo-francouzské společnosti, která patří k předním evropským dodavatelům nerezového, otěruvzdorného a vysokopevnostního materiálu (plechy, trubky, profily..), hledáme v rámci rozšíření obchodního týmu nového pracovníka – se specializací na nákup nerezových trubek.

Náplň práce:
  • spolupráce a komunikace s obchodními partnery, zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a aktivní kontakt se zákazníky
  • odpovědnost za vedení obchodních jednání – převážně telefonická a emailová komunikace
  • cenová kalkulace, tvorba obchodních nabídek, objednávek a zakázek
  • vyhodnocování obchodních případů, řešení reklamací
  • práce s informačním systémem - nabídky, kupní smlouvy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru – nejlépe strojírenství
  • dlouhodobá zkušenost s prodejem hutního materiálu /nerez/
  • dobré komunikační schopnosti
  • odpovědnost a pečlivost
  • odolnost vůči stresu
  • uživatelská znalost práce na PC – MS Office, databázové systémy

Nabízíme

  • zázemí opravdu silné a stabilní společnosti
  • benefity, stravenky
  • moderní a příjemné pracovní prostředí

Jiná sdělení

Nástup: IHNED

Pracoviště – Brno

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.