Volné pracovní místo  PRODEJNÍ ASISTENT/TKA s čínštinou

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti luxusních produktů, hledáme PRODEJNÍHO ASISTENTA / ASISTENTKU s výbornou znalostí angličtiny a čínštiny.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> kompetentní a profesionální služby zákazníkům</li>
<li> budování a udržování vztahů se zákazníky</li>
<li> realizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace výrobků</li>
<li> pomoc a účast na propagační činnosti a prodejních akcích </li>
<li> pomoc manažerovi s vyřizováním objednávek, vedením skladových zásob a inventurou</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání</li>
<li> komunikativní znalost angličtiny a čínštiny</li>
<li> zkušenosti v oblasti poradenství a prodeje</li>
<li> vynikající dovednosti při obsluhování VIP zákazníků</li>
<li> reprezentativní vystupování</li>
<li> flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> prostředí s luxusními produkty</li>
<li> balíček firemních benefitů (bonusy z prodeje apod.)</li>
</ul>