Volné pracovní místo  Prodejní Koordinátor / Sales Coordinator

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Zahraniční společnost Vesuvius Solar Crucible, s.r.o. se sídlem v Třinci
hledá pro svou divizi Slévárenství odborníka na pozici:

PRODEJNÍ KOORDINÁTOR

Vaší hlavní zodpovědností bude zajištění prodeje výrobků a zboží včetně jeho organizace a řízení podle potřeb firmy a požadavků zákazníků. Dále pak koordinace veškerých činností v této oblasti a zabezpečení administrativního a logistického zajištění dodávek.

Pracovní náplň:

  • Aktivní komunikace se zákazníky v ČR a zahraničí
  • Zpracovávání objednávek zákazníků
  • Sestavování harmonogramů prodeje a prodejních analýz
  • Komplexní realizace expedic (komplexní řešení expedic, fakturace zakázek, refakturace služeb, zajišťování dopravy atd.)
  • Řešení operativních problémů a reklamací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti prodeje min. 2 roky
  • Aktivní znalost angličtiny podmínkou (B2)
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Velmi dobré organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost týmové práce

Nabízíme

  • Zaměstnání v silné zahraniční společnosti
  • Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání
  • Mzdové ohodnocení odpovídající zastávané pozici a pracovním výsledkům
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost nástupu ihned, smlouva na dobu neurčitou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka zaujala pošlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce skrze odpovědní formulář na konci strany.

Vesuvius Solar Crucible, s.r.o.
Konská 740
Třinec, PSČ 739 61