Volné pracovní místo  PRODEJNÍ PORADCE|FMCG|SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL|OSTRAVA A FRÝDEK MÍSTEK|AŽ 40 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-13-204606. Orientujete se v oblasti rychloobrátkového zboží (FMCG), máte zkušenosti v jednání s obchodními řetězci a chce pracovat v silné společnosti s mezinárodním zastoupením v rámci svěřené oblasti Ostravska a Frýdecko Místecka?<br/>
<br/>Pro našeho klienta působícího v oblasti distribuce potravin, nápojů a krmiv hledáme vhodné kandidáty na pozici "PRODEJNÍ PORADCE|FMCG|SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL|OSTRAVA A FRÝDEK MÍSTEK|AŽ 40 000 KČ|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> odpovědnost za plnění KPI´s pro dané období v požadované kvalitě</li>
<li> řízení a rozvoj externích spolupracovníků </li>
<li> zajištění stabilní dostupnosti produktů společnosti ve svěřeném regionu</li>
<li> optimalizace objednávkového systému zákazníků</li>
<li> aktivní vyhledávání nových prodejních příležitostí</li>
<li> pravidelná komunikace a osobní návštěva zákazníků</li>
<li> komunikace s kolegy a nadřízeným</li>
<li> reporting o stavu svěřené prodejní oblasti</li>
<li> spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> anglický jazyk na základní úrovni (A2/B1) - čtení AJ emailů</li>
<li> zkušenosti v oblasti prodeje rychloobrátkového zboží (FMCG)</li>
<li> zkušenosti v jednání s obchodními řetězci</li>
<li> práce s PC – Excel, Access, Outlook</li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> aktivní přístup</li>
<li> komunikativnost</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> služební automobil</li>
<li> mobilní telefon a tablet</li>
<li> kvartální finanční odměny</li>
<li> roční finanční odměny</li>
<li> systém vzdělávání a osobního rozvoje</li>
</ul>