Volné pracovní místo  Product Manager - LAN/MAN/WAN

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti specializovaného velkoobchodu s komponenty pro počítačové a telekomunikační sítě, hledáme uchazeče/ky na pozici: Product Manager - LAN/MAN/WAN

Náplň práce:
  • zpracování technických, cenových a obchodních informací o jednotlivých produktech a jejich systematická správa v informačním systému
  • jednání s dodavateli o technických a cenových podmínkách jednotlivých produktů
  • vedení prezentací produktů a technologií v klientském prostředí, na konferencích a školeních
  • monitorování konkurence a její znalost
  • proaktivní přístup k vyhledávání obchodních příležitostí pro nové produkty
  • příprava a realizace obchodních a marketingových akcí pro podporu prodeje
  • člen týmu příprav prezentace společnosti na veletrzích a samotná reprezentace na veletrzích
  • úzká spolupráce s marketing managerem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost Aj aktivně (slovem i písmem)
  • odborné a obchodní školení výhodou
  • odborné znalosti v oboru počítačových sítí
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • organizační schopnosti
  • znalost práce s PC (MS Word, Excel, PowerPoint)
  • znalost aplikací Lotus Notes a NORIS výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • příspěvek na reprezentativní oblečení
  • příspěvek na stravné v podobě Gastrostravenek
  • notebook, mobilní telefon a informační systém dostupný kdykoliv a kdekoliv
  • po zapracování na základě výsledků možnost služebního automobilu
  • pružná pracovní doba
  • 4 týdny dovolené + 1 týden osobního volna

Plat: motivující ohodnocení (dle domluvy)
Lokalita: Brno
Nástup: ihned nebo dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".