Volné pracovní místo  Product manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Celosvětový lídr v oblasti fotografických a zobrazovacích technologií, hledá nového kolegu/kolegyni na marketingovou pozici:
PRODUCT MANAGER

Klíčová odpovědnost:
Nový kolega/kolegyně na této pozici bude primárně zajišťovat komplexní přípravu strategie prodeje jednotlivých služeb (př. Outsourcing dokumentových procesů) a softwarových aplikací pro tisk, digitalizaci a správu dokumentů.

Vaším úkolem bude:
  • Příprava, implementace a pravidelné vyhodnocování lokální strategie prodeje služeb, řešení a software souvisejících s digitalizací, oběhem a zpracováním dokumentů včetně cenové politiky
  • Příprava obchodních cílů a spoluodpovědnost za jejich plnění napříč společností ve svěřeném portfoliu
  • Aktivní podpora obchodních týmů v oblasti služeb a řešení
  • Nastavení, komunikace a dohled nad dodržováním cenové politiky dokumentových řešení
  • Lokalizace a správa marketingových a obchodních materiálů, včetně webu
  • Pravidelné školení obchodních týmů, rozvoj jejich odborných znalostí a kompetencí
  • Aktivní využívání marketingových a obchodních zdrojů z centrálního zastoupení Europe
  • Pravidelný monitoring vývoje trhu a konkurence
  • Zlepšování pozice společnosti na českém trhu v oblasti služeb a řešení

Požadujeme

Požadavky & znalosti a dovednosti, které využijete:
  • Minimálně 5 let praxe / zkušeností v obdobné roli
  • Výborná znalost trhu v oblasti outsourcingu dokumentových procesů a řešení pro řízení dokumentů
  • Orientace v oblastech tvořící finální službu nebo řešení, např. digitalizace, archivace, SW pro správu dokumentů, elektronické workflow dokumentů, tisk a jeho řízení, apod.
  • Zkušenost s marketingem služeb, řešení a podnikového software
  • Zákaznicky orientovaný přístup a „tah na branku“
  • Znalost moderních marketingových procesů a nástrojů
  • Výhodou je znalost CRM - Salesforce
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office / O365
  • Obchodního ducha, porozumění potřebám středně velkých a velkých firem
  • Výborné komunikační dovednosti, týmový hráč
  • Schopnost myslet “out-of-the-box”

Nabízíme

Získáte:
  • Prostor pro kreativitu a realizaci vašich nápadů
  • Prostředí nadnárodní společnosti
  • Práci v týmovém dynamickém prostředí
  • Profesní vzdělávání
  • Další zaměstnanecké benefity

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 2105/FIŠ a název pozice.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.