Volné pracovní místo  Product Specialist

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-14-219517. Významná mezinárodní originální farmaceutická společnost s předním postavením na českém trhu, zaměřená na vývoj a výzkum inovativních přípravků hledá do svého týmu PRODUCT SPECIALISTU<br/>
<br/>Region: Náchod, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> pravidelné návštěvy specialistů (kardio, interna)</li>
<li> péče o svěřený region, podpora prodeje firemních produktů a „launch“ nových CV produktů</li>
<li> plnění prodejních cílů</li>
<li> vyhledávání nových klientů a nových přístupů k rozšiřování trhu pro daný produkt</li>
<li> organizace seminářů pro odbornou veřejnost</li>
<li> pravidelný reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání lékařského, farmaceutického, přírodovědného nebo příbuzného směru </li>
<li> minimálně 2 roky praxe na podobné pozici ve farmacii</li>
<li> výborné komunikační a prezentační schopnosti</li>
<li> výborné prodejní dovednosti, obchodní myšlení a orientaci na výsledek</li>
<li> pozitivní přístup k práci, chuť vzdělávat se a rozvíjet se</li>
<li> zkušenosti a kontakty v oblasti kardiologie výhodou</li>
<li> uživatelskou znalost práce s PC</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> možnost osobního i profesního růstu</li>
<li> vzdělávací aktivity</li>
<li> 5 týdnů dovolené a další benefity </li>
<li> služební automobil i k soukromému využití, mobilní telefon, notebook</li>
</ul>