Volné pracovní místo  Production Manager s NJ nebo AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 10-30-231845. Pro mezinárodní společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Production Manager.<br/>
<br/>Pokud máte zkušenosti se strojírenskou výrobou, vedením lidí a nebojíte se práce a komunikace v němčině, pak je toto příležitost právě pro Vás. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Řízení a koordinace výroby, zodpovědnost za správný rozběh výroby</li>
<li> Kontrola efektivního využití kapacit</li>
<li> Spolupráce na zavádění nových produktů</li>
<li> Vedení týmu pracovníků ve výrobě</li>
</ul>

Požadujeme

Měl/a byste nabídnout:<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického směru</li>
<li> Praxi na obdobné pozici ve vedení výroby</li>
<li> komunikativní znalost NJ </li>
<li> Zkušenost s řízením týmu</li>
<li> Znalost výrobních procesů, dobrý přehled v oblasti strojírenství, znalost ISO norem</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> silné zázemí uznávané společnosti</li>
<li> příjemné moderní prostředí a výborné technologické vybavení</li>
<li> zajímavý plat včetně odměn a benefitů</li>
<li> systém interního a externího vzdělávání</li>
</ul>