Volné pracovní místo  Produktový manažer – zdravotnictví

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personálně-poradenská společnost s téměř desetiletou zkušeností v oblasti vzdělávání firem a personálního poradenství. Svým klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Zaměřujeme se zejména na vyhledávání a výběr pracovníků na obchodní pozice, tvorbu obchodních týmů a jejich testování. Jsme držiteli licence testu ACT PLUS - Affective Communication Test © .
Kromě obchodních pozic vybíráme pracovníky na pozice v oblasti IT, marketingu, HR a dále na technické a manažerské pozice na území České a Slovenské republiky.

Česká a stabilní společnost působící v oblasti zdravotnictví, hledá pro divizi beauty a plastické chirurgie silnou osobnost s vysokou mírou kreativity. Jedná se o nově vytvořené pracovní místo, které bude samostatné a pracovník bude mít na starosti prodej produktů, včetně marketingové a projektové podpory. S ohledem na strukturu zákazníků, hledáme muže nebo ženu s dostatečnými zkušenostmi ve zdravotnictví nebo kosmetice a obchodní praxí. Nabízíme výborné podmínky a možnost finančního i kariérního růstu.

Náplň práce:
Organizace obchodních aktivit, tvoření obchodních plánů
Komunikace se zákazníky, jejich podpora i vyhledávání
Spoluúčast na marketingových akcích
Pořádání výstav, veletrhů a aktivní účast na nich
Spolupráce s odbornou veřejností z řad lékařů nebo specialistů
Technická podpora zákazníků
Spolupráce na obchodní strategii společnosti

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání
Vzdělání nebo praxe ze zdravotnictví podmínkou
Praktická zkušenost jako obchodník, nebo vedoucího obchodního týmu min. 2 roky
Znalost anglického jazyka (schopnost absolvovat školení v Aj), německý jazyk výhodou
Zkušenosti s organizací veletrhů, seminářů vítány
Znalost marketingové podpory a řízení projektů výhodou
Velmi kreativní osobnost s vysokou mírou samostatnosti
Příjemný vzhled, vystupování, výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

Stabilní a silnou českou společnost s působností od roku 1996
Příjemné pracovní zázemí a kolektiv
Možnost kariérního i profesního růstu
Stravenky, automobil, telefon, počítač
Platové ohodnocení dle zkušeností + provize

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".