Volné pracovní místo Produktový manažer pro region Čechy a Morava – prádelny

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

  • Návrhy technologických řešení u zákazníků
  • Řešení problémů s praním u zákazníků
  • Tvorba produktového portfolia
  • Získávání nových zákazníků
  • Spolupráce s obchodními zástupci v jednotlivých regionech

Atotech CZ, a.s. je součástí celosvětové skupiny Atotech, která je dceřiným podnikem společnosti TOTAL. Skupina Atotech se s ročními tržbami přesahujícími 800 mil. Eur se řadí mezi hlavní dodavatele technologií, výrobních systémů a servisních služeb pro průmysl povrchových úprav. Celosvětově máme více než 3 200 zaměstnanců, z toho 65 v ČR a SR.

Jednou z našich divizí je výroba a prodej PROFESIONÁLNÍCH MYCÍCH, ČISTICÍCH A DEZINFEKČNÍCH PRODUKTŮ včetně sanitačních metodik.

Pro tuto divizi hledáme:
P R O D U K T O V É H O M A N A Ž E R A – P R Á D E L N Y

Požadujeme

  • Zkušenosti s řešením problémů pri praní prádla.
  • Zkušenosti s prodejem prádelenské chemie
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Bydliště kdekoli, ideálně ve středních Čechách
  • Ochotu cestovat

Nabízíme

  • Možnosti profesního a kariérního růstu v mezinárodním prostředí
  • Přátelské prostředí v týmu odborníků
  • Solidní finanční ohodnocení
  • Další výhodné benefity (nadstandardní cestovní náhrady, bonusy, mobilní telefon)
  • Po jednom roce práce 5 týdnů dovolené

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Marketingový manažer průzkumu hraček, manažer on-line pokladen
Náplň práce: prezentace výrobků na předem smluvených schůzkách (jedná se o ručně malované dekorace určené do Mateřských škol a ordinací dětských lékařů) Požadavky: ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word), komunikat ...
JK & pictures Sv. Kopeček s.r.o. Pražská 16, Kolín Plný úvazek
Marketingoví pracovníci průzkumu hraček, reprezentanti firmy
Místo výkonu práce: 9. května č.p. 434/2 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: <!--poslatEmail--> Požadavky: - uživatelská znalost práce na PC (Excel,Word) - komunikativnost a zodpovědnost za svěře ...
JK & pictures Sv. Kopeček s.r.o. 9. května 434/2, Mladá Boleslav Plný úvazek
aktivní
Obchodní manažeři pro trhy východní Evropy a Evropské unie
Místo pracoviště: - Úžická 32, 250 70 Odolena Voda Prvotní kontakt: - e-mail: <!--poslatEmail--> Upřesňující údaje: - praxe v obdobné pozici (brand, produkce, marketing) po dobu minimálně 5 let - pozitivní přístup k literatuře, ...
Damian Books Store s.r.o. Úžická 32, Odolena Voda Plný úvazek