Volné pracovní místo  PRODUKTOVÝ MANAŽER - Rx produkty

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Máte vysokoškolské vzdělání v oblasti zdravotnictví a zkušenost s marketingem produktu ? Pro originální farmaceutickou společnost fungující úspěšně na našem i zahraničním trhu hledáme kandidáta na pozici:<br/>
<br/>Produktový manažer pro Rx produkty<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> odpovědnost za vývoj prodeje portfolia produktů a plnění obchodních plánů</li>
<li> úspěšné launchování nových produktů</li>
<li> marketingové průzkumy a analýzy</li>
<li> zavedení marketingové strategie do portfolia produktů</li>
<li> příprava a plnění marketingových plánů</li>
<li> spolupráce s opinio leadry</li>
<li> účast na konferencích i v zahraničí</li>
<li> rozpoznávání trendů a příležitostí na trhu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání medicína, farmacie, biologie, chemie podmínkou !!</li>
<li> praxe na obdobné pozici</li>
<li> zkušenost z oblasti marketingu</li>
<li> komunikační a prezentační schopnosti</li>
<li> znalost AJ na výborné úrovni</li>
<li> drive a aktivní přístup</li>
<li> ochota cestovat do zahraničí</li>
<li> řid. průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práce se zajímavým produktem</li>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> odpovídající ohodnocení + firemní benefity</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".