Volné pracovní místo  PRODUKTOVÝ MANAŽER - výživa rostlin, S - 192

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výživou a ochranou rostlin a obchodem s hnojivy, hledáme kandidáty na pozici:

PRODUKTOVÝ MANAŽER - výživa rostlin

Co bude vaším úkolem?
  • monitorování aktuálních trendů v oblasti zemědělství
  • spuštění nových produktů
  • tvorba materiálů pro podporu prodeje
  • tréning a odborná školení obchodního týmu
  • prezentace firmy na seminářích, polních dnech, výstavách a konferencích
  • účast na jednáních s firmami
  • plánování, kontrola, monitoring, zpracování dat

Zajímá Vás tato pracovní příležitost nebo máte v okolí známého, kterého nám můžete doporučit? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu použijte odpovědní formulář Budeme se těšit na Vaše reakce.

Požadujeme

Co by měl ideální kandidát splňovat?
  • VŠ zaměřená na rostlinnou výrobu, ideálně absolvent doktorandského studia
  • 2 roky praxe na farmě (výhodou)
  • AJ minimálně na komunikativní úrovni
  • výborná znalost práce s PC
  • pozitivní vztah k zemědělství
  • výborné organizační, prezentační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost práce formou homeoffice
  • firemní podporu

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.