Volné pracovní místo  Produktový manažer WANTED!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Hledámě zapáleného člověka na pozici PRODUKTOVÉHO MANAŽERA do brněnské společnosti!
Pokud si myslíš, že jsi komunikativní osoba, nedělá Ti problém komunikace se zákazníky, dodavateli a chtěl by ses podílet na rozvoji a vizi daného produktu, tak mě neváhej kontaktovat!

Náplň práce:
  • Měl byste na starost formulaci vizce a rozvoj daného produktu
  • Vyhledával byste nové produktové příležitosti
  • Podílel byste se na na průzkumech produktů u konkurence
  • Denně byste komunikoval se zákazníky, dodavateli

Požadujeme

  • Hledáme člověka s minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici.
  • Hledáme člověka, který má zkušenosti s vývojem SW v rámci organzizace.
  • Uvítáme zkušenosti s JIRA Confluence a s agilním vývojem.
  • SŠ/VŠ

Nabízíme

  • Nabízíme Ti možnost si vybudovat si kariéru produktového manažera
  • Práci máme v krásných moderních kancelářích, kde o pauzacáh hrajeme pink ponk, nebo si jdeme na 20 minut odpočinout do naší chill zony
  • Stravenky, moderní technika, 25 dní dovolené, kafeterie, dog friendly office, HO to je samozřejmost
  • Nabízíme Ti možnost vzdělání v daném oboru

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Produktový manažer WANTED!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Produktový manažer WANTED!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.