Volné pracovní místo  PRODUKTOVÝ MANAŽER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Hledáme kolegu s vizí, který by byl odpovědný za produktovou oblast firmy a uměl dobře spolupracovat na různých oborových úrovních firmy. Jeho úkolem bude péče o proces mezi vznikem nového konkurenceschopného výrobku až k efektivnímu prodeji cílovým zákazníkům. Pracovní pozice je otevřená i absolventům s technickým zaměřením, kteří by se rádi orientovali v oblasti produktového marketingu.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

navrhování nových produktů a inovace těch již osvědčených – ve prospěch uvedení na domácích i globálních trzích
řízení a odpovědnost v oblasti produktového managementu ve firmě
těsná spolupráce s obchodním oddělením firmy
monitorig současného trhu a v nabídek konkurence
při inovacích a vývoji budete vycházet z technologického zázemí společnosti, Vaším úkolem bude využít její potenciál na maximum
aktivní podíl na marketingových akcích
jednání s partnery a poradenskými subjekty

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství – můžete mít vzdělání v marketingu, ale potom je potřeba, abyste měl zkušenosti se strojírenstvím, dokázal číst výkresovou dokumentaci apod.
má zkušenosti v produktovém managementu ve strojírenské a s inovacemi výrobků
umí provést analýzu trhu pro danou produktovou oblast
je kreativní a dokáže přijít s originálnímu nápady
je schopný produktovou vizi komunikovat a posouvat dále v pracovním dialogu s kolegy i obchodními partnery
jeho výhodou jsou zkušenosti v projektových týmech v PLM
dokáže se bez potíží domluvit anglicky a vést v tomto jazyce i obchodní jednání
dokáže být podporou i přínosem v projektových týmech
má ŘP skupiny B a je aktivní řidič

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

samostatná a odpovědná práce při rozvoji produktů uznávané zavedené obchodní značky
možnost rozvíjet svoje dovednosti a uplatňovat svůj kreativní přínos v dynamické strojírenské firmě s tradicí
další profesního vzdělávání a důkladné zaškolení
k dispozici služební auto – i pro soukromé účely
práce na plný úvazek, pět týdnů dovolené
místo výkonu práce ve Žďáru nad Sázavou