Volné pracovní místo  Produktový specialista ( m/ž) COUNTRY LIFE

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–38 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Na hlavní pracovní poměr přijmeme Produktového specialistu / Produktovou specialistku.

Místo výkonu práce: COUNTRY LIFE s.r.o., K Vypichu 1039, Rudná u Prahy, logistický areál Prologis, hala č. 7

Náplň Vaší práce:
  • plánování a koordinace shromáždění sortimentní komise
  • tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování
  • šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků
  • tvorba a aktualizace etiket

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti potravinářské/chemické
  • znalost platné evropské a národní legislativy
  • zájem o potravinové trendy
  • nutná základní znalost práce s Microsoft Office
  • spolehlivost, pečlivost, přesnost, odpovědnost
  • chuť se učit a rozvíjet
  • týmového ducha, dobré komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • práci v české rodinné firmě s třicetiletou tradicí
  • hrubou mzdu 35 000 – 38 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • slevu na produkty ve firemních provozovnách
  • multisport kartu
  • stravenky
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění (po 1 roce)

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií.

Máte zájem o nabídku Produktový specialista ( m/ž) COUNTRY LIFE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Eva Uchytilová z CRI ameba.eu, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Produktový specialista ( m/ž) COUNTRY LIFE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.