Volné pracovní místo Produktový specialista s AJ - elektro

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Vysočina
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské
Hrubý plat
dohodou

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky!

  • Hledáme zkušené obchodníky, produktové specialisty v oboru ELEKTRO!!
  • Umíte ještě navíc anglicky?

  • Pak jste vhodnými uchazeči právě Vy!

Náplň práce:
  • Součást mezinárodního týmu obchodníků – implementace nových výrobků na trh
  • Cenotvorba
  • Tvorba obchodní strategie a akčních plánů
  • Proaktivní přístup-přehled o možnostech trhu
  • Úzká spolupráce s ředitelem obchodu, vývojem, marketingem a prodejem
  • Produktové vzdělávání – interní + externí
  • Marketingové aktivity
  • Komunikace s klienty
  • Flexibilita – občasné cestování do zahraničí – Evropa

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – elektro obory PODMÍNKOU!!!
  • Obchodní zkušenosti min 2 roky
  • Znalost AJ NUTNÉ – denní komunikace
  • Aktivní spolupráce s mezinárodním obchodním týmem
  • Proaktivní přístup – plánování obchodní strategie
  • Obchodní drive
  • ŘP sk. B – aktivní

  • Nástup možný IHNED!!!

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Notebook, mobilní telefon
  • Roční odměny
  • Perspektivní práce v dynamickém kolektivu
  • Benefity (stravování, příspěvek na životní pojištění)
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobního růstu a vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.