Volné pracovní místo  PRODUKTOVÝ SPECIALISTA SENIOR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro českou výrobní společnost s výraznou zahraniční účastí, která působí na trhu téměř 20 let, hledáme technicky zdatného kandidáta pro řízení produktových plánu výrobků.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> komunikace se zákazníky, technická podpora</li>
<li> návrh postupů zavedení nových výrobků</li>
<li> tvorba produktových plánů</li>
<li> příprava marketingových kampaní</li>
<li> analýzy a segmentování trhu</li>
<li> podpora obchodního týmu</li>
<li> participace při tvorbě marketingového plánu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> praxe na obdobné pozici v oboru techniky nutná</li>
<li> komunikativní a prezentační schopnosti</li>
<li> pokročilá úroveň AJ, další jazyk výhodou</li>
<li> technické a obchodní dovednosti</li>
<li> organizační zdatnost</li>
<li> analytické myšlení</li>
<li> řid. průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní platové podmínky</li>
<li> příspěvek na relokaci, zprostředkování ubytování</li>
<li> benefity: stravenky, firemní akce, půjčky, individuální kurzy a školení</li>
<li> možnost kariérního postupu</li>
<li> uplatnění v úspěšné české firmě</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".