Volné pracovní místo  Programátor / seřizovač CNC / aplikační technik / technolog

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

internetový obchod, zásilková služba se stroji, nářadím, vybavením dílny

Popis pracovní nabídky

Konstrukce upínačů a přípravků pro výrobu
Úpravy konstrukce dílců s ohledem na ideální technologické zpracování
Výběr vhodných nástrojů a upínačů
Práce se sestavami a modely SolidWorks 2015
Příprava NC-kódů v systému HSM-Works 2015
Programování jednoduchých součástí v dialogovém prostředí Mazatrol Matrix
Příprava výroby a obrobení prvních kusů Mazak Integ
Příprava výroby a obrobení prvních kusů Mazak Integrex

Požadujeme

SOU/SŠ/VŠ technického zaměření
Praxe s obsluhou a seřizováním víceosých strojů min. 2 roky
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
Znalost technologií třískového obrábění
Základní znalost ISO kódu a obecného programování obráběcích strojů
Zodpovědnost, tvůrčí a prostorová představivost, samostatnost, zručnost
Znalost systémů Mazatrol nebo Heidenhein výhodou

Nabízíme

35.000 - 55.000 Kč s možností nočních směn s mimořádným příplatkem
možnost ubytování
zaškolení na systémové stroje
pravidelný osobní rozvoj: školení SolidWorks, HSM, PDM, Mazatrol, Siemens Sinumerik 840D, CELOS
Zázemí a stabilita rychle rostoucí české společnosti
Práce v mladém kolektivu
Příjemné a klidné pracovní prostředí
Zajímavá a různorodá pracovní náplň
Získání mnoha nových zkušeností v oblasti CAD, CAM a třískového obrábění

Jiná sdělení

Pracoviště:
Praha východ, Klecany, Topolová 483
zajištěné parkování v zabezpečeném objektu, nebo MHD z Praha Kobylisy 15min
po-pá 7.30-16hod