Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR C# a JavaScript|VÝROBNÍ SPOLEČNOST|AŽ 50 000 Kč|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-220013. Baví tě programování v jazyce C#/Javascript/CSS/HTML/SQL a chceš vidět výsledek své práce v reálném provoze, kde ho budou denně využívat zaměstnanci celé společnosti? Vždycky jsi chtěl vidět společnosti, pro kterou jsi programoval aplikaci na zakázku? Pokud se chceš stát součástí mezinárodní společnosti, která ti umožní vidět výsledky tvé práce v reálném provoze pak neváhej.<br/>
<br/>Pro našeho významného klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici "PROGRAMÁTOR C# a JavaScript|VÝROBNÍ SPOLEČNOST|AŽ 50 000 Kč|".<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> vývoj interních business aplikací na platformě .NET/ HTML/ Javascript</li>
<li> support na 2 levelu pro stávající běžící aplikace na platformě .NET/ HTML/ Javascript</li>
<li> spolupráce s mezinárodním IT týmem</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v IT oboru nebo SŠ vzdělání s praxí ve vývoji SW</li>
<li> zkušenosti s programováním v jazyce C#/Javascript/CSS/HTML/SQL</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1)</li>
<li> přehled v IT oblasti - znalost posledních trendu v oblasti vývoje aplikací</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B</li>
<li> ochota se dále vzdělávat a nacházet nová řešení</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> zkušenosti s ASP.NET WEB API, DevExpress XAF, TypeScript, LINQ, Unit testing</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost relokačního balíčku</li>
<li> příplatky na stravování (stravenky)</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> možnost dalšího kariérního růstu</li>
</ul>
<br/>+ pracovní smlouva na dobu neurčitou