Volné pracovní místo PROGRAMÁTOR CAD/CAM – OBRÁBĚCÍ CENTRUM

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, významnou mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v Brně, hledáme zkušené kandidáty na pozici:

PROGRAMÁTOR CAD/CAM – OBRÁBĚCÍ CENTRUM

Jedná se o zodpovědnou pozici v rámci nového výrobního úseku. Vaší náplní bude programování velkého obráběcího centra, proto hledáme samostatné a zkušené kandidáty.
Náplň práce:

  • Vytváření programů pro CNC stroje, jejich ukládání a evidence
  • Komunikace s operátory CNC strojů, dle potřeby odlaďování programu
  • Stanovení kvalifikovaných odhadů časové náročnosti
  • Výběr a příprava správných nástrojů
  • Navrhování změn v technologiích

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – technický obor
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky, dobrá praktická znalost některého z CAM systémů (pro soustruh, frézku)
  • Zkušenosti s víceosým obráběcím centrem
  • Alespoň základní znalost práce v SolidWorks
  • Znalost technologií obrábění strojů a nástrojů, technické myšlení
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • Znalost anglického či německého jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni!

Nabízíme

Nabízíme:

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení – dle zkušeností
  • Nadstandardní příplatky za práci přesčas
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, životní pojištění, příspěvky na stravné, aj.
  • Pracoviště v Brně

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Z důvodu velkého množství reakcí na inzerované pozice bohužel nejsme schopni kontaktovat všechny uchazeče. Pokud od nás neobdržíte odpověď do 10 dnů od přijetí Vašeho životopisu, dali jsme v prvním kole výběrového řízení přednost kandidátům, kteří lépe odpovídají zadaným požadavkům.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.