Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR C#/.NET|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY BEZ PRAXE|BEZ ANGLIČTINY|AŽ 40 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-219319. Baví tě programování a nemáš angličtinu? Nevadí, u Nás jí ani nepotřebuješ. Jediné co potřebuješ je vzít své zkušenosti z programování v C#/.NET a přijít k nám.<br/>
<br/>Právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici "PROGRAMÁTOR C#/.NET|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY BEZ PRAXE|BEZ ANGLIČTINY|AŽ 40 000 KČ|" do významné české IT společnosti.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> programování modulů informačního systému</li>
<li> programování aplikací</li>
<li> analýza a návrh technického řešení vč. architektury</li>
<li> příprava podkladů pro dokumentaci aplikace</li>
<li> komunikace s interním týmem</li>
<li> práce s SQL skripty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání v IT oboru</li>
<li> anglický jazyk na základní úrovni (A1-A2) - u nás se potkáš maximálně s anglickou dokumentací, ale i s tou ti pomůžeme</li>
<li> zkušenosti s programováním v jakémkoliv programovacím jazyce </li>
<li> ochota pracovat v .NET frameworku v jazyce C#</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> zkušenosti s .NET frameworkem v jazyku C#</li>
<li> znalost MS SQL databází</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> sick days</li>
<li> náhrada prvních 3 dnů při nemocenské</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> očkování</li>
<li> firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny</li>
<li> jazykový kurz anglického jazyka</li>
<li> dárkové poukazy při významných životních událostech</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.