Volné pracovní místo  Programátor ERP

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Nabízíme Vám příležitost ucházet se o práci Programátora ERP v profesionálním prostředí mezinárodní společnosti.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> analýza, návrh SW řešení, implementace a testování aplikací</li>
<li> práce na platformě MS Dynamics NAV</li>
<li> komunikace s týmem konzultantů a vývojářů</li>
<li> tvorba dokumentace</li>
<li> spolupráce na konzultování a podpora produktů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ ideálně v oboru IT</li>
<li> zkušenosti s programováním relačních databází</li>
<li> zkušenost s vývojem v prostředí IDE</li>
<li> dobrá znalost SQL, My SQL nebo MS SQL</li>
<li> znalost platformy Microsoft Dynamics NAV nebo jiných ERP produktů výhodou</li>
<li> základní znalost angličtiny</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příjemné pracovní prostředí a tým</li>
<li> motivující platové ohodnocení</li>
<li> přístup k nejmodernějším technologiím</li>
<li> možnost dalšího vzdělávání a certifikace </li>
<li> nástup možný ihned</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".