Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR - JAVA, C++; osobní automobil

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-212696. Java, C#, C++ Máte zkušenosti s některým z těchto programovacích jazyků a domluvíte se anglicky? <br/>Rádi byste působili v perspektivní společnosti zabývající se dodávkami služeb a technologií pro průmyslové společnosti?<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> vývoj a programování počítačových aplikací</li>
<li> analýza a oprava chyb v programech</li>
<li> testování programů</li>
<li> analýza podnikových dat</li>
<li> vedení příslušné dokumentace</li>
<li> řešení chybových situací</li>
<li> spolupráce na návrhu řešení problému</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> IT vzdělání</li>
<li> znalost některého z programovacích jazyků - Java; C++; C# </li>
<li> znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. úroveň B2)</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B</li>
<li> znalost produktů MS Office </li>
<li> výhodou - znalost podnikových procesů výrobní organizace</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> automobil i k soukromým účelům</li>
<li> 25 dnů dovolené</li>
<li> zcela flexibilní pracovní doba + možný Home office</li>
<li> stravenky v hodnotě 85 Kč</li>
<li> 3 dny sick-days</li>
<li> příspěvek na sportovní aktivity</li>
<li> příspěvek na jazykové kurzy</li>
</ul>