Volné pracovní místo  Programátor .Net v automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Programujete v prostředí .NET? Pokud ano, otevírá se Vám skvělá příležitost na další profesní a zajímavé platové ohodnocení ve výrobní společnosti na pozici<br/>
<br/>PROGRAMÁTOR .NET<br/>
<br/>Jaká je pracovní náplň?<br/>
<ul>
<li> vývoj aplikací a služeb v .NET Framework (jazyk C#)</li>
<li> tvorba formulářů a webů v technologii MS Sharepoint</li>
<li> tvorba rozhraní pro datovou výměnu s ERP a výrobním systémem</li>
<li> návrhy systému a design databází (v MS SQL)</li>
<li> identifikovat a analyzovat problémy</li>
<li> komunikace s výrobními závody v rámci ČR i zahraničí</li>
<li> občasné pracovní cesty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> praxe v programování ve frameworku .NET (ASP .NET, C#)</li>
<li> nástrojích MS SQL serveru (T-SQL)</li>
<li> zkušenosti s verzováním SW</li>
<li> klíčový uživatel MS Sharepoint </li>
<li> středně pokročilá znalosti AJ - budete používat písemně i ústně</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 13. plat a další benefity vázané na plnění ekonomických ukazatelů</li>
<li> pololetní mimořádné odměny</li>
<li> pravidelný růst průměrného výdělku</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
</ul>
<ul>
<li> finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích, odměňování dárců kost. dřeně a krve</li>
<li> dotovaný svoz zaměstnanců ze vzdálenějších lokalit</li>
<li> pořádání sportovních akcí</li>
<li> slevy od dodavatelů (slevy na služby mob. operátora, zájezdy smluv. CK)</li>
<li> závodní stravování (dotované obědy, zázemí svač. koutů, automaty na nápoje aj..)</li>
<li> zdravotní a rehabilitační péče ( očkování proti chřipce zdarma, poukázky na rekond. masáže..)</li>
<li> dětská rekreace ( pořádání děts. táborů, příspěvky na děts. rekreaci)</li>
</ul>