Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR PLC / PRAHA / TAR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, zabývající se výrobou průmyslové elektroniky, hledáme vhodného uchazeče na pozici PROGRAMÁTOR PLC / PRAHA / NOV.

Náplň práce:
  • programování PLC a průmyslových PC
  • spolupráce na vývoji a zavádění strojů do výroby
  • zpracování technické dokumentace
  • spoluúčast při tvorbě cenových nabídek

Požadujeme

  • VŠ/SŠ se zaměřením elektro
  • praxe ve stejné nebo obdobné pozici - výhodou
  • praktické zkušenosti s programováním PLC ( Simatic, Allen Bradley, Fatek,...)
  • výbornou znalost uživatelský programů MS Office, LN Notes
  • dobrou znalost programovaní v jazycích buď C++, C#, JAVA
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb. § 6
  • základní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • možnost kariérního postupu
  • zaměstnanecké benefity ( notebook, telefon, příspěvek na penzijní pojištění, ...)
  • místo pracoviště Praha

Jiná sdělení

V případě vašeho zájmu posílejte váš strukturovaný životopis na email s názvem pozice.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.