Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE - PLC a aplikační: programování v Java, MS SQL se

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme 2 programátory průmyslové automatizace: PLC a aplikační s komunikativní angličtinou, možno i pro absolventy. Zájemci hlaste, firma nabízí zajímavý plat a benefiční systém!!!

POPIS POZICE:
  • programování PLC a PAC
  • programování SW aplikací
  • odladění jednotlivých částí programů, uvádění SW a HW do provozu a následná údržba
  • frekvenční měniče - nastavení elektropohonů
  • vytváření podkladů (dokumentace pro tvorbu SW aplikací)
  • samostatná analýza a projednání přípravné a projektové dokumentace
  • příprava školicích materiálů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • vhodné i pro absolventy
  • praxe v průmyslové automatizaci výhodou
  • výhodou znalosti vizualizačních a databázových systémů
  • komunikativní úroveň AJ podmínkou
  • ŘP sk. B.
  • spolehlivost, pečlivost, schopnost řešit problémy, samostatnost

Nabízíme

  • zajímavá práce v prosperující společnosti
  • plat podle zkušeností až 50 000 Kč
  • osobní ohodnocení
  • řada zaměstnaneckých benefitů (stravenky,
5 týdnů dovolené, penzijní připojištění…)

Vhodné pro

Absolventy.