Volné pracovní místo  Programátor řídících systémů - home office

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, prosperující mezinárodní společnost, hledáme pracovníka na pozici Programátor řídících systémů. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Vývoj SW nových řídicích systémů jednoúčelových strojů</li>
<li> Vývoj SW pro systémy sběru dat</li>
<li> Programování SCADA systémů</li>
<li> Zpracovávání podkladů pro nabídky</li>
<li> Uvádění do provozu</li>
<li> Servisní činnost</li>
<li> Školení zákazníků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání, ideálně elektrotechnického směru</li>
<li> zkouška z vyhlášky 50/1978 §6</li>
<li> Praxe v oboru programování řídicích systémů</li>
<li> Znalost některého z řídicích systému (zkušenosti s programováním) Siemens, Allen-Bradley, Schneider, Omron, Mitsubishi</li>
<li> Znalost některého ze SCADA systémů (zkušenosti s programováním) WinCC, WinCC Flexible, InTouch a pod.</li>
<li> Aktivní znalost AJ, znalost dalších jazyků výhodou</li>
<li> Řidičský průkaz sk. B</li>
<li> Ochota cestovat v rámci ČR</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> home office</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> práce v mezinárodním prostředí</li>
<li> práce s nejnovějšími technologiemi</li>
<li> zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> profesní rozvoj a školení</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".