Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  Programátor Ruby on Rails

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Zajímá Vás práce v programování? Chcete pracovat s frameworkem Ruby on Rails? Jste týmový hráč?

Pak je tato pozice právě pro Vás!

Rozvíjející se SW společnost hledá:

Programátor Ruby on Rails

Náplň práce:
  • návrh a programování SW dle požadavků
  • testování a případná úprava SW
  • analýza a tvorba technické dokumentace
  • technická podpora

Požadujeme

Požadavky:
  • SŠ/VŠ s IT zaměřením
  • středně pokročilá AJ
  • velmi dobrá znalost Ruby
  • zkušenosti s databázemi (SQL), MS Windows a MS Office
  • analytické a logické myšlení, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nabízíme:
  • zajímavé platové ohodnocení
  • přátelské pracovní prostředí
  • zázemí stabilní společnosti
  • stravenky
  • kurzy a školení

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás