Volné pracovní místo  Programátor/ka webových aplikací

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Na českém trhu služeb z oblasti informačních technologií působíme od roku 2002 a již od založení nabízíme pouze profesionální služby a produkty.

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
vývoj a údržba webových aplikací a informačních systémů

Požadujeme

 chuť se zdokonalovat, učit se dalším dovednostem, nadšení pro řešení problémů
schopnost práce v týmu
spolehlivost, zodpovědnost a preciznost
zkušenosti s vývojem webových aplikací
výborná znalost PHP (Ruby) a SQL
znalost CSS, JS, XHTML, XML
znalost anglického jazyka (alespoň pro čtení dokumentace)
výhodou znalost XSL, Linux, Subversion/CVS
SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme

zajímavou nerutinní práci s prostorem pro kreativitu a iniciativu
práci v mladém kolektivu zapáleném pro nové technologie (nejsme žádní kravaťáci)
platové ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
nadprůměrný prostor pro uplatnění tvůrčích schopností
časová flexibilita (plný i částečný úvazek, pohyblivá pracovní doba)
1Gb internetové připojení

Jiná sdělení

Nástup možný ihned. Práce v mladém kolektivu (nejsme žádní kravaťáci)