Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  Programátor/Vývojář SW (35.000 - 55.000,- Kč)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Chcete své programátorské dovednosti využít ve vývoji SW? Rádi byste se ve své práci dále rozvíjeli? Zajímá Vás práce zaměřená na kvalitu?

Pak je tato práce právě pro Vás!

Prosperující firma hledá nové kolegy na pozici

Programátor/Vývojář SW (35.000 - 55.000,- Kč)

Náplň práce:
  • podpora týmu vývojářů
  • definice, vytváření a údržba kvality SW plánu
  • inovace používaných procesů
  • účast na řešení problémů
  • tvorba dokumentace, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ nebo relevantní praxe v IT
  • středně pokročilá AJ (psaná i mluvená forma)
  • min. 4 roky praxe v oblasti IT
  • zkušenost s programováním v C/C++ a vývojem SW
  • znalost vývojového V-Modelu výhodou
  • aktivní, organizační typ

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • zahraniční služební cesty
  • kurzy a školení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba
  • práce s nejnovějšími technologiemi

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás