Volné pracovní místo  Programový vývojář (Software Developer) se znalostí systémů iSeries/AS400

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Pro důležitého zákazníka mezinárodní společnost hledáme pro kancelář v Praze kandidáta na pozici

<b>Software Developer (znalost iSeries/AS 400)</b>

Náplň práce:
  • Analyzovat konzultovat a realizovat požadavky zákazníků na funkčnost programů.
  • Aplikovat změny inovace a nové technologie a služby do úspěšného systému skladového řízení
  • Nezávisle integrovat aplikace do systémového prostředí (Windows Linux iSeries)
  • Rozvíjet softwarová řešení v oblasti databází
  • Přispívat svými nápady k celkovému rozvoji aplikací a zvyšovat jejich užitnou hodnotu

Požadujeme:
  • Ukončené profesní školení nebo univerzitní vzdělání v oblasti informační technologii; předchozí profesní zkušenost v rozvoji softwaru je výhodou.
  • Komplexní dovednosti pro programování databázových systémů.
  • Dovednosti potřebné pro nacházení řešení a tvorbu konceptů.
  • Zkušenost s IBM System i (iSeries / AS 400); znalost Cobol nebo RPG není podmínkou ale je výhodou.
  • Ochotu cestovat a pružnost při práci na projektech v České republice a mimo ni.
  • Jazykové dovednosti - podmínkou je dobrá znalost češtiny a angličtiny nebo češtiny a němčiny slovem i písmem.
  • Dobré komunikační dovednosti a upřednostnění práce v multikulturním prostředí.
  • Společenskou orientaci s přáním pracovat s různými projektovými týmy v různých průmyslových odvětvích.

Nabízíme:
  • rozmanité a jisté zaměstnání v dynamické společnosti která je lídrem na mezinárodních trzích
  • zajímavé pracovní prostředí v inovativní mezinárodní společnosti
  • intenzivní školení ve vlastním školícím centru a na pracovišti
  • dokonalou základnu a podporu mezinárodní společnosti pro váš další osobní a profesní rozvoj

Sídlem společnosti jsou moderní kanceláře v Praze s výbornou dostupností jak autem tak MHD.

Kandidáti splňující výše uvedená kritéria nechť laskavě zašlou své životopisy s podrobným výčtem svých dovedností.