Volné pracovní místo PROJECT ENGINEER - automotive, 40.000

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské
Hrubý plat
dohodou

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti zabývající se vstřikováním plastů a tepelným tvarováním na pozici – Project Engineer.

Náplň práce:
  • příprava projektového plánu a kompletní vedení projektů, reporting o stavu projektu
  • vedení týmových porad
  • kontrola a dohled na dodržením termínů
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce s výrobou
  • příprava vzorků

Požadujeme

  • VŠ technického směru (strojírenství, chemie)
  • alespoň 3 roky praxe s řízením projektů v rámci automobilového průmyslu
  • znalost montážních procesů
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • flexibilita, organizační schopnosti a zdravé sebevědomí
  • schopnost práce pod tlakem, zodpovědný a aktivní přístup
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • odborné zaškolení v ČR i v zahraničí
  • moderní pracovní prostředí
  • penzijní připojištění
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • mobil, notebook

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.