Volné pracovní místo  Project Engineer- Energetika

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti energetiky hledáme vhodné kandidáty na pozici Project Engineer - instalace energetických zařízení<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Dohled nad instalací technologie u zákazníka</li>
<li> Uvedení zařízení do provozu včetně systémů měření a regulace</li>
<li> Koordinace prací týmů přímo na místě u zákazníka (často mimo ČR)</li>
<li> Dohled nad kvalitou prováděných prací a dodržováním zásad bezpečnosti</li>
<li> Řešení případných problémů s domovským inženýrským oddělením, vedoucím projektu</li>
<li> Servis dodaných zařízení</li>
<li> Školení obsluhy instalovaných strojů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ elektro nebo strojní (pozice je otevřena i šikovným absolventům v oboru (energetika, strojírenství, automatizace)) </li>
<li>nebo SŠ s praxí min. 5 let na obdobné pozici</li>
<li>ochota k cestování a delším pobytům v zahraničí (1-4 týdny vkuse, celkem 5 - 8 měsíců ročně v zahraničí) </li>
<li>znalost programování PLC výhodou</li>
<li>znalost AJ na komunikativní úrovni</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>nadstandartní platové hodnocení</li>
<li>diety při cestách do zahraničí</li>
<li>zaměstnanecké výhody</li>
<li>profesní růst v prostředí mezinárodní firmy</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".