Volné pracovní místo PROJECT ENGINEER (konstrukce/optimalizace)

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Vyškov
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní, MBA, MBT, postgraduální studium

Pro významnou mezinárodní společnost, působící celosvětově v oboru automotive, aktuálně obsazujeme pracovní pozici:

PROJECT ENGINEER (konstrukce/op­timalizace)

Jedná se o velmi zajímavou pozici, na které budete zodpovídat za samostatné vedení projektů v oblasti strojní konstrukce, a spolupracovat v rámci mezinárodního týmu. Od úspěšných kandidátů očekáváme předchozí zkušenosti na obdobné pozici, velmi dobrou znalost anglického jazyka a velmi dobré komunikační a organizační dovednosti.

Pracovní náplň:

  • Spolupráce v rámci oddělení konstrukce a technické optimalizace
  • Vedení projektů zaměřených na technickou a ekonomickou optimalizaci
  • Komunikace s dalšími odděleními v rámci závodu i s kolegy v zahraničí
  • Zpracování informací o dodavatelích, sledování technologických trendů a výrobních metod vedoucích k možným úsporám, benchmarking
  • Zajištění plynulé realizace projektu (dodržení nákladů, harmonogramu, kvality, apod.)
  • Vedení projektové dokumentace během projektu i po jeho dokončení

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technické
  • 2–3 roky praxe na obdobné pozici – znalost zásad konstrukce (CAD) a projektového řízení (APQP), zkušenosti s vedením projektu
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Pokročilá znalost AJ (denní komunikace se zahraničím)
  • Samostatnost a zároveň schopnost týmové práce
  • Velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
  • Technické a analytické myšlení

Nabízíme:

  • Zázemí významné nadnárodní společnosti
  • Příležitost k využití zkušeností a dalšímu profesnímu rozvoji
  • Zajímavá náplň práce – spolupráce na mezinárodních projektech
  • Denní využití anglického jazyka
  • Práce v moderním a dynamickém pracovním prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Komplexní systém zaměstnaneckých benefitů
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Lokalita pracoviště ve Vyškově (cca 30 minut od Brna).

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v Čj a Aj pomocí volby „odpovědět“. V životopise blíže specifikujte předchozí zkušenosti na podobné pozici.
Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.