Volné pracovní místo  Project Engineer

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti zabývající se vstřikováním plastů a tepelným tvarováním na pozici - Project engineer.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> příprava projektového plánu a kompletní vedení projektů, reporting o stavu projektu</li>
<li> vedení týmových porad</li>
<li> kontrola a dohled na dodržením termínů</li>
<li> komunikace se zákazníky</li>
<li> spolupráce s výrobou</li>
<li> příprava vzorků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru (strojírenství, chemie)</li>
<li> alespoň 3 roky praxe s řízením projektů v rámci automobilového průmyslu</li>
<li> znalost montážních procesů</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> flexibilita, organizační schopnosti a zdravé sebevědomí</li>
<li> schopnost práce pod tlakem, zodpovědný a aktivní přístup</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> odborné zaškolení v ČR i v zahraničí</li>
<li> moderní pracovní prostředí</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> stravenky</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> mobil, notebook</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".