Volné pracovní místo PROJECT MANAGEMENT - VÝVOJ ELEKTRONIKY #4180332

aktivní
People Consulting s.r.o.

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Místo pracoviště
různé lokality v ČR
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

hledá pro svého klienta, zahraniční společnost působící v oblasti vývoje elektronických produktů, kandidáty/kan­didátky na pozici:

PROJECT MANAGEMENT – VÝVOJ ELEKTRONIKY

Popis pozice / Náplň práce:
· Vedení projektů v oblasti elektroniky (vývoj, testování, první vzorkování, komunikace v rámci týmu a s výrobou)
· Komunikace v rámci koncernu
· Spolupráce se zahraničními vývojovými týmy a komunikace s klienty (světové automobilky)
· Práce s nejmodernějšími SW a HW
· Budete součástí týmu silné zahraniční společnosti, dodavatele, pro jedničku v automotive
· Další vzdělávání a kariérní růst v rámci dané pozice a osobní rozvoj

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
· Zkušenosti z oblasti projektového managementu min. 1,5 roku
· Zkušenosti z automotive výhodou, stejně jako orientace v oblasti elektroniky, PCB
· Schopnost komunikovat v anglickém jazyce – běžná, denní komunikace v rámci multikulturního prostředí
· NJ, FJ a další jazyky výhodou
· Ochotu dále se vzdělávat a učit novému
· Pokročilou znalost práce s PC
· Dynamickou, týmovou a zodpovědnou osobnost s proaktivním přístupem
· Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Nadstandardní a osobní přístup ke svým zaměstnancům
· Nadprůměrné finanční ohodnocení
· Výborný adaptační program a podporu novým zaměstnancům
· Práci v multikulturním prostředí, možnost práce v zahraničí v případě zájmu
· Možnost profesního a osobního růstu
· HPP na dobu neurčitou
· Finanční podporu při relokaci nebo služební byt
· Bohatý systém firemních benefitů (13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu a na zdraví, závodní stravování, firemní akce a další)
· Termín nástupu: IHNED
· Práce na Vysočině, vhodné pro dojezd z Brna (program pro dojíždění do zaměstnání)

Jiná sdělení

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.