Volné pracovní místo PROJECT MANAGER S AJ – ROZVOJ PROVOZOVEN

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Mezinárodní obchodní společnost, která se pohybuje v oblasti FMCG, hledá do svého týmu nového člena na pozici:

PROJECT MANAGER S AJ – ROZVOJ PROVOZOVEN

Náplň práce:

  • Vytipování vhodných míst pro rozjezd nových provozoven v rámci ČR
  • Realizace výběrových řízení na provozovatele
  • Vyjednání stavebních povolení a veškerých podkladů pro stavbu
  • Koordinace stavby projektů, technický dozor
  • Výběr zaměstnanců
  • Dohled na fungování provozovny, zodpovědnost za obraty
  • Vedení 2 podřízených specialistů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pracovní pozici – development, project management, investice
  • Zkušenost s hledáním nových příležitostí
  • Praxe ve vedení stavebních projektů
  • AJ – min. středně pokročilá
  • PC – dobrá uživatelská znalost MS Office
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • aktivní přístup, technické a obchodní myšlení, „tah na branku“, organizační dovednosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé profesní uplatnění
  • možnost odborného růstu
  • dodatková dovolená
  • příspěvek na sportovní a kulturní akce
  • sleva na firemní produkty
  • firemní akce

Nástup: možný ihned či dohodou

Místo výkonu práce: Praha

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.