Volné pracovní místo  Project manager - stavební projekty

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou stavební společnost zabývající se především bytovou výstavbou a rekonstrukcí hotelů se sídlem v Praze, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Projektový Manažer - stavební projekty.
Náplň práce:
  • výběrová řízení a jednání se subdodavateli
  • smluvní ošetření se spolupracujícími subjekty
  • dohled nad výstavbou
  • komunikace s investory
  • zodpovědnost za dodžení termínů, kvality provedených prací
  • řešení veškerých vzniklých problémů

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání - pozemní stavitelství
  • zkušenosti s vedením stavebních projektů
  • přehled o stavebních společnostech v různých regionech ČR
  • samostatnost, rozhodnost

Nabízíme

  • účast na různorodých stavebních projektech
  • plat: 30.- 40. 000,- Kč (dle zkušeností)
  • osobní automobil i k soukromým účelům, příspěvky na ubytování a stravování
  • mobilní telefon
  • možnost samostatného optimálního řešení projektů