Volné pracovní místo  PROJECT MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost působící na mezinárodním trhu? Chcete profesně růst a pracovně se podívat do světa?<br/>
<br/>Popis pozice:<br/>
<ul>
<li> řízení a koordinace svěřeného projektu </li>
<li> podílení se na všech fázích projektu (obchodní, výrobní, servisní)</li>
<li> vedení týmu</li>
<li> příprava dokumentace</li>
<li> sledování a vyhodnocování ukazatelů plnění projektu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání technického směru </li>
<li> praxe v řízení projektů</li>
<li> praxe ve vedení týmu</li>
<li> Velmi dobrá znalost AJ a dalšího světového jazyka</li>
<li> dobrá znalost práce na PC (Excel, Word), výhodou znalost plánování v MS Project</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stabilní zázemí velké společnosti působící na mezinárodním trhu </li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> příspěvek na penzijní a nebo životní pojištění</li>
<li> flexipassy</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> jazykové a odborné vzdělávání</li>
<li> možnost osobního a profesního růstu</li>
</ul>