Volné pracovní místo  Projekt-koordinátor

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Úspěšná společnost, která je výhradním zástupcem zahraničního výrobce rodinných domů nejvyšší kvality, hledá uchazeče na pozici „Projekt-koordinátor“.

Náplň práce:
  • spolupráce s vedením společnosti na stanovení obchodní strategie
  • zodpovědnost za zpracování cenových nabídek
  • koordinace firemního architekta, technického manažera a speciálně vyškolené montážní čety

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavebnictví)
  • min. 3 - 5 let praxe v developerské nebo stavební společnosti zaměřené na výstavbu rodinných domů
  • zkušenosti s prodejem nemovitostí (výhodou)
  • všeobecné právní povědomí z oboru stavebnictví
  • velmi dobré komunikační, organizační a koordinační schopnosti, zaměření na výsledek, samostatnost, místní a časová flexibilita
  • znalost NJ (výhodou)
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • pracoviště Praha 5
  • zázemí stabilní a zavedené společnosti
  • přátelský kolektiv rodinného charakteru
  • zaměstnanecké výhody

Plat: motivující finanční ohodnocení (fix + provize z realizovaných obchodů)

Nástup: ihned (dohodou)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".