Volné pracovní místo  Projektant do Opavy

Lokalita Opava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, působící v oblasti technologií pro čistý vzduch, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektanta.

Náplň práce:
  • Zpracovávání nabídek
  • Vlastní projekční zpracování zakázek – dle instrukcí technického ředitele nebo jednatele společnosti
  • Technicko-obchodní jednání se zákazníky
  • Technicko-obchodní jednání se subdodavateli
  • Detailní projednávání přesného technického vymezení nově kontrahovaného díla, potřebných součinností s objednavatelem i dalšími
dodavateli, jednání o časových harmonogramech
  • Předběžné projednání obchodních podmínek s novými zákazníky
  • Činnost projekčního manažera u zakázek v regionu Čechy /po dohodě i jinde/, účast na kontrolních dnech, předkládání návrhů na
uzavření dodatků ke kontraktům, zajišťování úspěšného předání těchto zakázek objednateli
  • Návrh podmínek pro servisní smlouvy vztahující se k zakázkám dle předchozího bodu
  • Koordinace poskytování servisních služeb zákazníkům
  • Participace na držení servisních pohotovostí pro vybrané zákazníky
  • Aktivní participace na procesu zaregulování nových projektů
  • Odpovědnost za zajišťování validačních měření u vybraných klientů
  • Odpovědnost za platnost certifikátů všech měřících přístrojů a revizí el. nářadí
  • Kontrola platnosti vyhlášek všech servisních pracovníků, zajišťování odborných školení
  • Eventuální další činnosti dle instrukcí jednatele firmy, technického ředitele a ředitele společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru – obor TZB
  • Znalost práce v programu AutoCAD a Excel nutností
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní pracovní pozici v zavedené společnosti
  • Práci na trvalý pracovní poměr
  • Pracoviště v konstrukční kanceláři v Opavě
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, mobilní telefon, notebook, atd.)

Místo pracoviště: Opava
Nástup: Dohodou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 2841/PROJEKT/SED.